Československý jazzový festival Přerov - www.CSJF.cz


Nesmíme opomenout poděkovat Městu Přerov a všem partnerům, bez kterých by festival nevznikl...

„Festivalový program jistě potěší fanoušky různých jazzových stylů,“ říká dramaturg Československého jazzového festivalu Aleš Benda a výkonný ředitel Rudolf Neuls dodává: „Zároveň nesmíme opomenout poděkovat Městu Přerov a všem partnerům a fanouškům, jejichž podpory si vážíme a bez kterých by festival nevznikl.“

Letošního ročník festivalu se konal za finanční spoluúčasti statutárního města Přerova, Olomouckého kraje a Minsterstva kultury ČR. Na popdpoře festivalu se podíleli Precheza a.s. - stálý partner festivalu, Česká spořitelna - oficiální sponzor projektu.

RENOMIA, a. s.

RENOMIA, a. s., je největší českou pojišťovací makléřskou společností. Již od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu a pojištění pro firmy a jejich zaměstnance. RENOMIA úspěšně rozvíjí své aktivity nejen v ČR, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy.

Díky vedoucí pozici na trhu a rozsáhlým odborným zkušenostem přináší RENOMIA svým klientům zcela nadstandardní podmínky pojistného krytí, flexibilní likvidaci škod a výhodnou cenu pojištění.

RENOMIA je transparentní a nezávislou společností, která vždy hájí zájmy svých klientů a jedná v jejich prospěch. Zaměřuje se zejména na pojištění průmyslových a podnikatelských rizik a nabízí komplexní služby:

  • analýza rizik a risk management
  • příprava pojistného programu a výběr nejvýhodnější varianty pojištění
  • správa pojistného programu
  • řešení škod 24 hodin denně 7 dní v týdnu
  • poradenství
  • vzdělávání v oblasti pojištění

logo

Významnou předností RENOMIA jsou její unikátní mezinárodní služby a členství v mnoha prestižních světových sítích pojišťovacích makléřů. RENOMIA poskytuje svým klientům servis ve více než 135 zemích světa.

RENOMIA má jasně definované poslání, cíle a hodnoty, kterými se řídí, jak při poskytování služeb klientům, tak při práci se zaměstnanci. Úspěšný rozvoj RENOMIA je založen na odborných znalostech, pracovitosti a kreativitě jedinečného týmu spolupracovníků, kteří působí v ČR i v zahraničí. Profesní růst jednotlivých zaměstnanců a jejich celková spokojenost jsou pro RENOMIA jednou z hlavních priorit.

RENOMIA je držitelem prestižního oborového ocenění Pojišťovací makléř roku 2013 a také se díky významnému evropskému ocenění Ruban d´Honneur v soutěži European Business Awards v kategorii Zaměstnavatel roku zařadila mezi 10 nejlepších zaměstnavatelů v Evropě.

Všem našim partnerům děkujeme.


logo logo logo logo logo logo RENOMIA, a. s. - partner festivalu. odkaz vede na domovskou stránku RENOMIA, a. s. logo Nadační fond Pjf • AB Studio Praha • za finanční podpory statutárního města Přerova, Olomouckého kraje a Ministerstva kultury ČR • RENOMIA, a. s. je stálým partnerem festivalu

PARTNEŘI 2018

loga partnerů festivalu 2017