Československý jazzový festival Přerov - www.CSJF.cz


Účinkující na Československém jazzovém festivalu v Přerově od r. 1993

1993

  • Jim Hall
  • Harald Gundhus + Orchestr Gustava Broma (Requiem za Josefa Audese)
  • Jack van Poll + Stacy Rowles
  • Academic Jazz Band Přerov
  • All Stars Band Mojmíra Bártka
  • Rychlé šípy (LJD Frýdlant)
  • Vlasta Průchová & Swinging Q
  • The Swings
  • Jiří Stivín & Co. Jazz Systém

1994

  • Ron Ringwood
  • Chico Freeman + Tina May
  • Academic Jazz Band Přerov a Helena Soklová
  • Jazz Face Štěpána Markoviče
  • Binder – Konrád Blues Band
  • Veleband
  • Orchestr Gustava Broma a Peter Lipa
  • Close Harmony Friends
  • Eye of the Hurricane (LJD Frýdlant)
  • IKS Big Band
  • Trio Jaromíra Hniličky

1995

  • Jon Faddis
  • Larry Coryell
  • Academic Jazz Band Přerov
  • Return to Silence (LJD Frýdlant)
  • Tutu
  • Pražské jazzové kvinteto
  • Classic Jazz Collegium
  • Big Band Radio Praha + Pressitissimo
  • Collibet Liberec
  • Šavle meče
  • Irena Budweiserová

1996

  • Allan Harris
  • Alice Day + Horace Parlan
  • Maynard Ferguson’s Big Bop Nouveau Band
  • OPSO
  • Peter Lipa Jazz and Blues Band
  • Academic Jazz Band Přerov
  • Meeting After (Jazzoví přátelé po 20 letech)
  • Matúš Jakabčic Tentet
  • LJD Frýdlant
  • Dodo Šošoka a Karen Edwards
  • Eva Pilarová a skupina Víta Fialy

1997

  • Jungle Funk
  • Monty Alexander
  • Claire Martin
  • Rhoda Scott
  • František Uhlíř Team
  • Peter Lipa & Band
  • Academic Jazz Band Přerov
  • Jiří Urbánek Band & Dana Vrchovská
  • Silvia Josifoská + MR. Band Bratislava
  • Gustav Brom Big Band

1998

  • Georgie Fame & Blue Flames
  • Ray Brown Trio
  • Academic Jazz Band Přerov
  • Big Band Radio Praha
  • The Johnny Thompson Singers
  • Veleband
  • Felix Simtaine Quartet
  • Pražský Swingový Orchestr Jana Matouška
  • Traditional & Revival Band Bratislava

1999

  • John Scofield Trio
  • Harry Allen & British Swing All Stars
  • Benny Golson + Rudolf Dašek – Karel Růžička Quartet
  • Tania Maria Band
  • Jiří Urbánek Big Band a Dana Vrchovská
  • Bee Connection Bratislava
  • Trombonové Sexteto Praha
  • Academic Jazz Band Přerov
  • Peter Lipa Band
  • Vele Big Band – All Stars
  • Vírus Bratislava

2000

  • Billy Cobham and North by Northwest
  • Herb Geller Trio
  • Jean-Luc Ponty Group
  • Michal Prokop & Friends
  • Matúš Jakabčic Trio
  • Academic Jazz Band
  • Josef Vejvoda Trio & Benny Bailey
  • Spirituál Quintet
  • Hot Sound Dixie Band Bratislava
  • Kontraband Milana Svobody

2001

  • Julio Baretto Latin World
  • Johnny Griffin Quartet
  • Three Ladies of the Blues & Reggie Moore
  • ESP po 20 letech
  • Rudy Linka Trio
  • Milan Svoboda Septet International
  • Peter Lipa Band
  • Academic Jazz Band
  • Dan Bárta, Ivonne Sanchez & Robert Balzar Trio

2002

  • Alberto Marsico + Pavel „Bady Zbořil Group
  • Audrey Motaung & Grace
  • Laco Déczi Cellula New York
  • Laďa Kerndl & Jazz Friends
  • Hot House Bratislava
  • Big Band Felixe Slováčka¨
  • IKS Big Band
  • Ivan Myslikovjan & Blue Birds
  • Bratislava Hot Serenaders a Milan Lasica

2003

  • Chris Potter Trio
  • Bobby Shew + Praha Session Orchestr
  • Victor Bailey Group
  • Veleband
  • Matúš Jakabčic Quartet
  • Rhythm Desperados
  • Big Band Felixe Slováčka a Karel Hála
  • Workshop and More (Praha)
  • Correct Groove Quartet (Praha)
  • Zuzana Stirská a Gospel Time
  • Academic Jazz Band
  • František Kop Quartet
  • Rudy Linka & John Abercrombie Quartet

2004

  • Dan Bárta a Illustratosphere
  • Hiram Bullock Group
  • Manu Katché Tendances
  • Barbara Dennerlein + Rhoda Scott
  • Jazz sanatorium Luďka Hulana a Jana Koubková
  • Milo Suchomel Quartet a Gail Anderson
  • Šavle meče
  • Československý Big Band Matúša Jakabčica
  • Moravia Big Band & Schola
  • Antonín Gondolán Quartet & Gondolánová

2005

  • New York Voices
  • Yellowjackets
  • George Mráz Quartet
  • Veleband a Uwe Plath
  • Jackson Singers
  • Czech Big Company
  • Ľuboš Šrámek and His Seven Reasons
  • P.J. Ryba and Mind the Step
  • Classical and Jazz Art Duo Bratislava

2006

  • Viktoria Tolstoy Group
  • Mike Stern Band
  • Groove Collective
  • Přerov All Stars Band
  • Štěpán Markovič Saxtet
  • Big band Českého rozhlasu
  • Academic Jazz Band
  • Jack van Poll trio

2007

  • Richard Bona
  • Mark Murphy Quartet
  • The Clayton-Hamilton Jazz Orchestra
  • Emil Viklický Trio feat. L. Tamaškovič a M. Suchomel
  • Československý houslový Summit
  • Dan Bárta a Robert Balzar Trio
  • Bohemia Big Band
  • X-tet Víta Fialy

2008

  • Take 6
  • The Bad Plus + Wendy Lewis
  • Count Basie Orchestra
  • CZ/SK Big Band
  • Academic Jazz Band Přerov
  • VV – Revival & Traditional Jazz (Vlado Vizár)
  • IKS Big Band
  • Swingová tančírna – Ondřej Havelka and his Melody Makers a Bratislava Hot Serenaders

2009 Festivalový prolog (25. výročí obnovení festivalové tradice v Přerově – 19.3. 2009)

  • Jiří Stivín & Co.
  • John Abercrombie a Robert Balzar Trio

2009

  • Steve Gadd + Friends
  • Brad Mehldau Trio
  • Joe Lovano Us Five feat. Esperanza Spalding
  • Andršt Lipa Band
  • Bartoš – Tariška Superband
  • Cloud Nine Jana Hály

2010 Matějská jazzová pouť

  • Academic Jazz Band
  • Big band Českého rozhlasu, dir. Václav Kozel feat. Leona Machálková, marné čekání na Go(do)tta

2010

  • New York Voices + Gusta Brom Big Band
  • Dr. Lonnie Smith Trio
  • Marcus Miller Band – Tutu Revisited
  • Rosťa Fraš – Skip Wilkins Quintet
  • Karel Růžička 70 & Big Band Felixe Slováčka
  • Laco Déczi Celula New York

2011 Matějská pouť

  • Boris Urbánek Band
  • Mike Stern (Dave Weckl, Bob Malach, Tom Kennedy)

2011

  • Jan Kučera, Jiří Neradílek & Band - In memoriam Pavel Husička
  • Cachet Fusion feat. Sonny Emory
  • Curtis Stigers (náhrada za DiMeolu)
  • Chucho Valdés & The Afro Cuban Messengers
  • Jazzonance (Ľuboš Šrámek a Berco Balogh)
  • Zuzana Lapčíková Kvintet
  • Swingová tančírna – Orchestr Karla Vlacha + Felixír Felixe Slováčka

2012 Matějská pouť

  • Robert Balzar Trio + Dan Bárta
  • Carla Bley Trio

2012

  • Grace Kelly Quintet
  • Anthony Strong + Felix Slováček Big Band
  • AMC Trio + Ulf Wakenius
  • Al Foster Quintet
  • Bill Evans Soulgrass
  • Josef Fečo & Gipsy Friends

2013 Matějská jazzová pouť

  • Academic Jazz Band (55. výročí)
  • Michal Prokop & Framus Five

2013

  • Till Brönner Quintet
  • Jeff Hamilton Trio
  • Buster Williams Quartet
  • Maceo Parker
  • Celebration Band – Karel Růžička
  • Matúš Jakabčic CZ/SK Band

2014 Matějská jazzová pouť

  • Peter Lipa a Milan Lasica – Návšteva po rokoch

2014

  • Na stojáka s J.A.R.
  • Laila Biali
  • Rodney Whitaker & Soul R/Energy
  • Roy Hargrove Quintet
  • Big Band LJD
  • Nikolaj Nikitin Q feat. Michael „Patches“ Stewart
  • epilog – The Clayton-Hamilton Jazz Orchestra

2015 Matějská jazzová pouť

  • VINX & Přátelé
  • Ondřej Brzobohatý & Band

2015

  • Ondřej Ruml
  • Snarky Puppy
  • Sága rodu SHQ
  • Sarah McKenzie
  • Ron Carter Foursight – Dear Miles
  • Michal Motýľ Tentet
  • Fourplay

2016 Matějská jazzová pouť

  • Tradicionál Olomouc (CZ)
  • Mothers Follow Chairs (CZ)
  • Zbyněk Terner Company (CZ)
  • Jazz Base (ZUŠ B. Kozánka, Přerov)
  • Petr Beneš Quintet (CZ)
  • Academic Jazz Band (CZ)
  • K Band (CZ)
  • F-DUR Jazzband (CZ)

logo logo logo logo logo logo RENOMIA, a. s. - partner festivalu. odkaz vede na domovskou stránku RENOMIA, a. s.
Nadační fond Pjf • AB Studio Praha • za finanční podpory Olomouckého kraje, Statutárního města Přerova a Ministerstva kultury ČR • RENOMIA, a. s. je stálým partnerem festivalu

PARTNEŘI 2016

loga partnerů festivalu 2016